Titles you rated
Margin CallRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0