Series
Ratings
12
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5