Movies
Ratings
695
After YangRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
The TerrorizerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.5
Lost in the StarsRated ★ 1.5
Marry My Dead BodyRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0