Titles you rated
Jimmy Savile: A British Horror StoryRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5