Movies
Ratings
1203
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0