Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Platinum EndRated ★ 3.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
NANARated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0