Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All Viewers+: Short BusterRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5