Titles you rated
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5