Movies
Ratings
24
SpyRated ★ 1.5
LucyRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.5
Letters to JulietRated ★ 1.5
The HostRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 1.5
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0