Series
Ratings
23
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5