Series
Ratings
70
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5