Movies
Ratings
36
Letters to JulietRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5