Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 2.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0