Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0