Titles you rated
TwilightRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 1.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 2.5