Series
Ratings
12
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0