Titles you rated
ItRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0