Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.0
CronosRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Inherent ViceRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.5