Series
Ratings
11
SKY CastleRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0