Series
Ratings
26
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5