Series
Ratings
32
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0