Titles you rated
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 5.0
WildlifeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
HimizuRated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
CapoteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
ThunderbirdRated ★ 3.0- VestigeRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 5.0
Blood SimpleRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 5.0
Barton FinkRated ★ 4.0