Series
Ratings
20
Unsolved CasesRated ★ 5.0
GANTZRated ★ 0.5
Mad MenRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0