Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 2.5
Garfield's Fun FestRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0