Series
Ratings
12
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- The FamilyRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0