Series
Ratings
68
Gu Family BookRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0