Series
Ratings
30
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0