Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5