Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0