Series
Ratings
137
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 5.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.0