Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0- WonderlandRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
On the LineRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0