Movies
Ratings
175
ParasiteRated ★ 4.0
Nightmare CinemaRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0