Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.5