Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0