Titles you rated
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0