Movies
Ratings
402
La La LandRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Woman's WailRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Hurricane BiancaRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5