Series
Ratings
14
EliteRated ★ 3.0
History of Swear WordsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 1.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0