Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0