Series
Ratings
363
Taxi DriverRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Criminal Minds Season 17Rated ★ 3.0
Criminal Minds: EvolutionRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0