Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 1.0
Man of VendettaRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5