Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5