Movies
Ratings
56
GattacaRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0