Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
CatsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0