Movies
Ratings
40
BurningRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0