Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0