Series
Ratings
40
JumongRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5