Movies
Ratings
1001
MaleficentRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
First StrikeRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0