Movies
Ratings
590
HugoRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0