Movies
Ratings
141
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0