Movies
Ratings
18
WhiplashRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0